Řidičský průkaz skupiny B

Moderní autoškola pro skupinu B s individuálním přístupem.

Řidičský průkaz skupiny B

Náš kurz skupiny B obsahuje komplexní teoretickou přípravu, během níž se seznámíte s platnými dopravními předpisy, pravidly silničního provozu a základními aspekty bezpečného řízení. Naše moderní výukové materiály a techniky vám usnadní pochopení a zapamatování důležitých informací.

Naše autoškola klade zvláštní důraz na bezpečnost a zodpovědnost za volantem. Cílem našeho kurzu je vás připravit nejen na úspěšné složení řidičské zkoušky, ale také na to, abyste se stali spolehlivými a ohleduplnými účastníky silničního provozu.

Připojte se k Autoškole Martinec a začněte svou cestu k získání řidičského průkazu pro skupinu B. Náš tým vás rád provede tímto důležitým krokem na vaší cestě k osobní svobodě a samostatnosti za volantem automobilu.

Řidičský průkaz skupiny B opravňuje řídit motorové vozidlo do 3,5 t s maximálně 9 místy k sezení včetně místa řidiče. Za toto vozidlo smí být připojen přívěsný vozík do hmotnosti 750 kg.

Řidič smí řídit i motocykl s automatickou převodovkou do 125 ccm a maximálně 11 KW výkonu.

Délka kurzu pro skupinu B je u nás zhruba dva měsíce.

Podmínka: v den zkoušek musíte mít dovršených 18 let avšak Váš kurz však samozřejmě může začít dříve. 

Nadstandardní kurz skupina B

21 500 Kč
Nadstandardní kurz s individuálním plánováním výuky a jízd
  • 28 hodin výcviku jízd
  • 2 hodiny jízd ZDARMA
  • Teoretická příprava
  • Předvedení ke zkoušce
  • Opakované předvedení ke zkoušce ZDARMA
  • Učebnice a podklady ZDARMA
  • Možnost dokoupení jízd
iconPŘIHLÁŠKA

Neváhejte a přidejte se k nám

Vyplňte rovnou Vaši přihlášku k nám do autoškoly a poznejte naše přednosti.

iconO NÁS

Autoškola Martinec

Přerovská autoškola pro skupinu B s individuálním přístupem.

V Autoškole Martinec si zakládáme na profesionálním přístupu a individuálním výukovém plánu, který respektuje vaše potřeby a časové možnosti.
Naši zkušení instruktoři Vás provedou všemi aspekty řízení - od základních dovedností a pravidel silničního provozu až po náročné situace, se kterými se můžete setkat v reálném provozu.

Nejenže vás naučíme řídit, ale také vám poskytneme vřelou a přátelskou atmosféru, která vám bude dělat společnost na vaší cestě k řidičskému průkazu.

Máme radost z každého vašeho úspěchu a rádi vám budeme věnovat individuální pozornost, abychom vás podpořili a povzbudili v průběhu vaší výuky.


Těšíme se, až vás uvidíme za volantem!